Sidrs var būt tikpat sauss un dzirkstošs kā šampanietis un tikpat vēss un atsvaidzinošs kā alus! Tāpēc sidru arvien biežāk pasniedz kā aperitīvu un svētkiem izvēlas dzirkstošos sidrus.

Sidrs ir lielisks papildinājums ēdienam. Veidot garšu kompozīciju – tā nebūt nav tikai vīna priekšrocība. Sidrs nenomāks vieglus ēdienus, bet izcels to delikāto garšu. Sidru daudzveidība un dabiskais skābums ļauj to pieskaņot gandrīz jebkuram ēdienam.

Baltijas reģiona sidru dabiskā skābuma dēļ tas ir lieliski piemērots baudīšanai kopā ar svaigiem dārzeņiem un salātiem vasaras sezonā, kā arī ar dažādām uzkodām.

Baltijas reģiona sidri īpaši izceļ vietējos produktus, tādus kā pelēkie zirņi ar speķi un sīpoliem, marinētas renģes, cūkgaļas sautējums, kāposti, grūbas vai gaileņu mērce, tie perfekti pielāgojas citu kultūru delikatesēm.

Vieglais dzēriens ļoti labi saderēs, piemēram, ar austrumu virtuvi : gan delikātajiem suši, gan pikantākajiem gaļas un dārzeņu wok.

Sidru var pievienot, arī gatavojot sautējumus un mērces. Tā saldeni skābenā garša labi saderēs ar cūkgaļas ēdieniem, vistu un trusi. Dažu vietējo sidru elegance un delikatese pēc stila atgādina baltvīnu un brīnišķīgi izcels zivju ēdienus.

Sidrs būs lielisks sabiedrotais sieram. Ne velti ražotāji to piedāvā degustācijās kopā ar vietējiem sieriem.